Wirtualne stoiska

Osobiście pamiętam PRL-owski wystrój wnętrz w swoim domu rodzinnym. Meble były solidne, bardzo modne na tamtą chwilę – szczególnie te z wykończeniem w połysku. Czy ładne? Rzecz gustu, o gustach się przecież nie dyskutuje. Pamiętam bardzo dobrze, gdy moi rodzice zdecydowali się zamienić ogromną staromodną meblościankę na nowoczesne komody….Pokój stał się o 1/3 większy! Wszyscy byli zadowoleni, meble trwałe ale…wielu moich znajomych miało takie same zestawy.

Dziś mamy ogromne możliwości wyboru: meble na wymiar, designerskie, nowoczesne. Mamy dostęp do sklepów, gdzie w jedno popołudnie zrobimy zakupy, a w drugie skręcimy meble i pokój gotowy. Jeszcze większą ofertę znajdziemy online. Dla klientów, to z pozoru świetna sytuacja, jednak zarówno im, jak i producentom coraz trudniej się nawzajem znaleźć.


Jak więc przebić się ze swoja ofertą? Podpowiadamy!

Unikalny, praktyczny, wygodny – jakich mebli szukają klienci?  Zapewne tyle opinii, ilu klientów. Dla jednych ważny jest komfort użytkowania, dla innych niecodzienny design. Jedno jest pewne, klient chce zobaczyć produkty w możliwie najbardziej naturalnym otoczeniu i mieć wybór. . Sklep internetowy to idealne rozwiązanie dla części kupujących. Internet pomieści nieskończenie wiele informacji, ale nie każdy klient ma tyle czasu i cierpliwości. Dla wielu ważna jest więc wizyta w sklepie, kontakt z produktem, ale także wsparcie sprzedawcy.

Wirtualny showroom, to rozwiązanie idealne dla branży meblowej. Połączenie showroomu lub sklepu stacjonarnego z internetowym. Precyzyjnie odwzorowane modele 3D produktów –  można obejrzeć z każdej strony – niemal tak jak w rzeczywistościBez wychodzenia z domu, siedząc na własnej kanapie, można porównać różnorodne faktury wykończeń, kolorystykę i wzory. Dobrać i dopasować do własnych potrzeb i upodobań.


Wirtualne showroomy mają szereg różnych funkcjonalności, m.in.:

  • prezentacja produktów w zaaranżowanym, dowolnym miejscu i przestrzeni,
  • możliwość zmiany kolorów obić i faktury,
  • prezentacja różnych wariantów mebli
  • linki do stron internetowych produktów oraz integracja ze sklepem internetowym.

Zaproś klientów i oprowadź ich osobiście po swoim wirtualnym sklepie.

Wirtualny showroom można uruchomić w trybie spotkań. To umożliwia zorganizowanie prezentacji kolekcji mebli dla klientów, swobodną rozmowę na temat prezentowanych produktów. Zupełnie tak, jakby to była wizyta w prawdziwym salonie meblowym, jednak tu można pokazać o wiele więcej.

Wirtualny showroom może stać się nową wizytówką Twojej oferty. Może stanowić kolejny kanał komunikacji lub alternatywę dla spotkań z osobami, które nie mogą przybyć do Twojego showroomu, Ciekawy pomysł na przestrzeń, w którym ogranicza nas praktycznie tylko wyobraźnia, to także pole do popisu dla inspirujących designerów i wizjonerskich kolekcji oraz projektów mebli. Masz pytania? Zadzwoń koniecznie!


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *